مراسم سالگرد ارتحال امام (ره) در شهرستان تفرش

مراسم ویژه بيست و پنجمين سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) با حضور مسئولین وكاركنان ادارات شهرستان تفرش به رسم سالهاي گذشته در محوطه مديريت جهاد کشاورزی تفرش برگزار شد


.

" حجت الاسلام محمد مومنی " امام جمعه تفرش سخنران مراسم هدف امام خمینی (ره) را احیای تفکر اسلامی و هویت اسلامی در جامعه ،برخاسته از قرآن واسلام ناب محمدی برشمرد و .افزود : اسلامی که در قبل از امام (ره) بود با دیدگاهها و باورهای غلط دست خوش تغییرات شده و از مسیرش منحرف شده بود .

امام جمعه تفرش ادامه داد : احیای تفکر دینی یعنی احیای تفکر امام حسین (ع) که همان مجذوب اراده حق تعالی شدن و محو بندگی خدا شدن است .

" حجت الاسلام مومنی " خاطر نشان کرد : دیدگاه الهی ، دیدگاه انسان سازی است که می تواند یک جامعه را متحول کند و انسان را به کمال مطلوب برساند

 

.

وی تصریح کرد : رمز بقای انقلاب ، پیمودن مسیر امام (ره) است و راه آن احیای تفکر دینی ، خدا جویی و خداخواهی در جامعه است .

نماینده ولی فقیه در شهرستان تفرش گفت : دست قدرت الهی در تمام صحنه های انقلاب مشاهده شد و به اراده حق تعالی این نظام به پیروزی رسید که رمز پیشرفت آن به خاطر روحیه دینی ، اسلامی و تفکر و اندیشه الهی امام خمینی (ره) بود .

" حجت الاسلام مومنی " تاکید کرد : اگر بخواهیم به وظایف خود عمل کنیم باید اندیشه ولایی و سیاسی امام (ره) در جامعه ترویج کنیم و اگر دین درست شود همه چیز درست خواهد شد .